Wie werkt er op onze school

Annick Roels

Annick Roels

Leerkracht autiklas A1

annick.roels@img-heist.be

Sarah Baum

Sarah Baum

Leerkracht autiklas A2

sarah.baum@img-heist.be

Wendy Badts

Wendy Badts

Beleidsondersteuner , ambulante, ondersteuner

wendy.badts@img-heist.be

Katrien Buts

Katrien Buts

Ambulante leerkracht

katrien.buts@img-heist.be

Inja Van Camp

Inja Van Camp

Beleidsondersteuner , ambulante, ondersteuner

inja.vancamp@img-heist.be

Katleen Verberck

Katleen Verberck

Beleidsondersteuner , ambulante, ondersteuner

katleen.verberck@img-heist.be

Sonja Vonckx

Sonja Vonckx

Coördinator, ondersteuner

sonja.vonckx@img-heist.be

Wendy Badts

Wendy Badts

Beleidsondersteuner , ambulante, ondersteuner

wendy.badts@img-heist.be

Inja Van Camp

Inja Van Camp

Beleidsondersteuner , ambulante, ondersteuner

inja.vancamp@img-heist.be

Katleen Verberck

Katleen Verberck

Beleidsondersteuner , ambulante, ondersteuner

katleen.verberck@img-heist.be

Sonja Vonckx

Sonja Vonckx

Coördinator, ondersteuner

sonja.vonckx@img-heist.be

Ann Maris

Ann Maris

Leerkracht basisaanbod M3

ann.maris@img-heist.be

Gaby Mariën

Gaby Mariën

Leerkracht basisaanbod B4

gaby.marien@img-heist.be

Gerd Dillen

Gerd Dillen

Leerkracht basisaanbod O3

gerd.dillen@img-heist.be

Ilse Mylemans

Ilse Mylemans

Leerkracht basisaanbod B3

ilse.mylemans@img-heist.be

Rosa Van Loo

Rosa Van Loo

Leerkracht basisaanbod O1

rosa.vanloo@img-heist.be

Tom Smits

Tom Smits

Leerkracht L.O.

tom.smits@img-heist.be

Griet Nijs

Griet Nijs

Onderhoudsmedewerker

griet.nijs@img-heist.be

Johny Lens

Johny Lens

Onderhoudsmedewerker

johny.lens@img-heist.be

Nadia Busschots

Nadia Busschots

Secretariaat

secrt.blo@img-heist.be nadia.busschots@img-heist.be

Mien Mariën

Mien Mariën

Secretariaat

secrt.blo@img-heist.be mien.marien@img-heist.be