Wie werkt er op onze school

Sarah Baum

Sarah Baum

Leerkracht autiklas A5

sarah.baum@img-heist.be

Katrien Buts

Katrien Buts

Ambulante leerkracht

katrien.buts@img-heist.be

Katleen Verberck

Katleen Verberck

Ambulante, ondersteuner, GOK coördinator

katleen.verberck@img-heist.be

Kathleen Eykens

Kathleen Eykens

pedagogisch didactisch coördinator T9/T2

kathleen.eykens@img-heist.be

Inja Van Camp

Inja Van Camp

Pedagogisch, didactisch coördinator BA

inja.vancamp@img-heist.be

Ann Maris

Ann Maris

Leerkracht basisaanbod M2

ann.maris@img-heist.be

Gaby Mariën

Gaby Mariën

Leerkracht basisaanbod B2

gaby.marien@img-heist.be

Gerd Dillen

Gerd Dillen

Leerkracht basisaanbod O4

gerd.dillen@img-heist.be

Ilse Mylemans

Ilse Mylemans

Leerkracht basisaanbod B3

ilse.mylemans@img-heist.be

Linn Bammens

Linn Bammens

Leerkracht lerarenplatform

linn.bammens@img-heist.be

Tom Smits

Tom Smits

Leerkracht L.O.

tom.smits@img-heist.be

Griet Nijs

Griet Nijs

Onderhoudsmedewerker

griet.nijs@img-heist.be

Johny Lens

Johny Lens

Onderhoudsmedewerker

johny.lens@img-heist.be

Nadia Busschots

Nadia Busschots

Secretariaat

secrt.blo@img-heist.be nadia.busschots@img-heist.be

Mien Mariën

Mien Mariën

Secretariaat

secrt.blo@img-heist.be mien.marien@img-heist.be